• Tellimus üle 60 eur, saatmine Eesti piires on tasuta.
  • Vaksali 17 A, 5 korrus kab. 502 TARTU 50410 EESTIE-R 10.00-16.00
  • Tel. +372 5588227
  • farmonaestonia@gmail.com
RADICAL Microneedeling mesotherapy stimulating & roller

30,00  (sis. KM)

Laost otsas

Kood RAP1018 Категории ,
5/5

Mikronõel-mesoteraapia on tõhus hooldus naistele ja meestele mida saab igaüks kodus kasutadada. Mezorolleri massaaž on soovitatav eriti tugeva kiilaspäisuse ja väga harvaesinevate õhukeste ja aeglaselt kasvavate juuste korral.
 
Epidermise mikronõelamise tõttu tekivad sajad mikrokanalid, mille kaudu jõuavad kontsentraadis sisalduvad toimeained juuksejuurteni, seeläbi stimuleerides neid ja stimuleerides uute juuste kasvu. 
 
Väga kontsentreeritud supervalem TRICHOactive ja PROCAPIL TM biokompleksiga kombinatsioonis mikronõelaga võimaldab saavutada kiirema juuste kasvu lühikese aja jooksul, vähendada kiilaspäisuse mõjusid ning pidurdada juuste väljalangemist ja hõrenemist. 
 
Toime: aktiveerib juuksesibulad intensiivseks tööks, stimuleerib uute juuste kasvu, toidab ja hapnikuga varustab juuksefolliikulid, tugevdab nende ankurdamist peanahas, taastab ja tugevdab juukseid, vähendab tõhusalt juuste väljalangemist ja hõrenemist, pikendab juuste elutsüklit, aeglustab nende vananemist, tihendab nähtavalt ja kiiresti soengut, parandab juuste seisundit, taastades nende tiheduse ja volüümi. 
 
Märkimisväärne tulemus juba pärast 1 hooldust. Hoolduste arvu suurenedes suureneb ka juuste paksus ja maht. Soovitatav hooldusseeria iga 7 päeva järel.
 
Vastunäidustused: ekseem, psoriaas, vere hüübimishäired, immuunsushäired, mükoos, lahtised haavad, keloidid, diabeet, viirusnakkused, bakteriaalsed infektsioonid, seeninfektsioonid, erosioonid, sünnimärgid, naha neoplastilised muutused, kasvajalised haigused, rasedus ja imetamine. 
Aktiivsed koostisosad: 
TRICHO active Biocomplex : ainulaadne trichogens kompleks, mis ankurdab juukseid, tugevdab juuksejuure maatriksit, kiirendab tugevate juuste taaskasvamist, vähendab juuste väljalangemist ja hõrenemist, parandab juuste ja peanaha seisundit ja välimust. 
 
PROCAPIL TM: uuenduslik koostisaine tugevdab juuste ankurdamist ja suurendab nende kasvu, aeglustab androgeenset alopeetsiat ja tugevdab vereringet, toimib juuksejuurtel vananemisvastase toimega. 
 
Kofeiin: stimuleerib juuksesibulate teket, aktiveerides juuste kasvu, tugevdab ja parandab nende seisundit. 
 
Aaloe: rahustab ärritusi, stimuleerib naharakke kiiremini taastuma. 
 
Kasutamine:
 
Enne kasutamist tuleb Mezorollerit salitsüülalkoholiga põhjalikult puhastada             .
 
Peske peanahk pehme šampooniga ja kuivatage. Soovitame kasutada seeriast Radical med šampooni.
 
Teostage hooldust alustades kohe juurtest
 
Rullige mesorolleriga soovitud karvakasvu piirkonda umbes 10 korda edasi-tagasi. 
 
Vahetult pärast rolleriga töötlemist kandke aktiivkontsentraati töödeldud nahale.
 
TÄHTIS!
 
Kõrge toimeainete sisaldus võib põhjustada sadet. Enne kasutamist loksutada ampulli. Ära loputa.
 
Pärast töötlemist tuleb mezorollerit pesta jooksva kuuma vee all, kuivatada ja desinfitseerida. Seadet tuleb hoida puhtas pakendis.

Ostukorv
etEesti