• Tellimus üle 60 eur, saatmine Eesti piires on tasuta.
  • Vaksali 17 A, 5 korrus kab. 502 TARTU 50410 EESTIT-N 9.00-15.00
  • Tel. +372 5588227
  • farmonaestonia@gmail.com
KEHASPREI  LE’CHEL FRESH

13,00 

1 laos

Kood 0546 Kategooria
5/5

KEHASPREI  LE’CHEL FRESH 0546


“Le’chel Fresh” kehaspreion kui värske õhu hingus suve hommikul, täis rõõmu ja lootust, ning see toob kaasa mälestused unustamatutest päevadest. Selle lummav aroom on inspireeritud ikoonilisest Chaneli lõhnast „Chance Eau Fraiche”. Puudutus värskeid tsitruselisi ja rohelise tee noote äratab meeli ning loob kerguse ja elujõu
tunde, justkui jalutaksid mööda mere äärt suve hommikul. Muskuse ja puidu noodid annavad aroomile sügavust ja elegantsi, kandes sind läbi päeva värske ja energilisena. Las see kehasprei täidab sinu päeva rõõmu ja värskusega ning loob ümber sinu võluva aura, mis kutsub esile ainult positiivseid emotsioone.

Kehasprei ehk body mist on kerge parfümeeritud vesi, mis on mõeldud keha värskendamiseks ja õrnaks lõhnastamiseks. See on vähem kontsentreeritud kui traditsioonilised parfüümid,kuid pakub siiski õrna aroomi, mis jääb nahale kergelt hajuma. Kehaspreid on mõnus kasutada igapäevaseks lõhnastamiseks ning need sobivad suurepäraselt ka sooja ilmaga, kuna nende kerge koostis ei ole liiga tugev ega pealetükkiv.
Lisaks lõhnale võivad kehaspreid sageli sisaldada ka niisutavaid koostisosi,mis muudavad naha pehmeks ja siledaks.


Kehasprei nr. 159
Maht: 200 ml.
EU toode

Ostukorv
etEesti