• Tellimus üle 60 eur, saatmine Eesti piires on tasuta.
  • Vaksali 17 A, 5 korrus kab. 502 TARTU 50410 EESTIT-N 9.00-15.00
  • Tel. +372 5588227
  • farmonaestonia@gmail.com
JANTAR Silver shampoo with amber & pigment 

4,80 

Laost otsas

Kood JAN 0032 Категории ,
5/5

SILVER SHAMPOO WITH AMBER & PIGMENT. BLOND AND GRAY HAIR HÕBEDANE ŠAMPOON MEREVAIGUGA & PIGMENDIGA. BLONDID JA HALLID JUUKSED FARMONA

Kingi juustele külm toon ja lisa värvile sügavust! Jantar šampoon põhineb tõhusal valemil ja on ainulaadsel lähenemisel juuksehooldusele. See on pikaajalise traditsiooni tulemus merevaigu kasutamisel ja lilla pigmendi soovimatu kollase tooni neutraliseerimisel naturaalsetel, pleegitatud ja/või värvitud juustel. Kinnitatud tulemused: puhastatud, taaselustatud ja läikivad juuksed, neutraliseeritud kollane toon, juuksed on külma tooniga. Šampoon puhastab ja märgatavalt taaselustab juukseid.

Toimeained: MEREVAIK: hoolitseb juuste eest, kaitstes seda kahjulike väliste tegurite eest. LILLA PIGMENT: neutraliseerib kollase tooni ja annab juustele külma tooni. UV-kaitse: kaitseb ja pikendab juuksevärvi vastupidavust.

KASUTAMINE: Kandke šampoon märgadele juustele, jätke 1-2 minutiks, seejärel vahusta ja peske juukseid. Loputage ja korrake vajadusel. Kasutage regulaarselt, kuni soovitud toon on saavutatud.

Ostukorv
etEesti